Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Pracownik sklepu – wykładanie towaru

Zakres obowiązków:

  • • Dbałość o ekspozycję towaru na hali sprzedaży,
  • • Dbałość o standardy ustawienia produktów i estetykę ekspozycji.

Wymagania:

  • • Umiejętność pracy w zespole,
  • • zaangażowanie, sumienność, poczucie estetyki,
  • • dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • • profesjonalne wdrożenie,
  • • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • • zniżki pracownicze,
  • • pracę w młodym zespole w dynamicznej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Pracownik magazynowy - kompletowanie towaru

  • • Magazynowanie towarów - oznaczenie, układanie, kontrola stanów magazynowych,
  • • Realizacja zamówień - zbieranie, pakowanie, wydawanie towarów

Wymagania:

  • • zaangażowanie, sumienność, dokładność,

Oferujemy:

  • • pracę w młodym zespole w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Zapraszamy do składania CV osobiście w siedzibie firmy Al. Kwiatkowskiego 11 w Mielcu w godzinach od 8:00 do 16:00 lub mailowo na adres: anna.slaby@xerima.com.pl W temacie maila prosimy wpisać stanowisko, na które aplikujesz.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.